קראוונים להשכרה

אודותינו

ברוכים הבאים לאתר שלנו

'האפי קרוואן'

השכרת קרוואנים מפוארים​
הסיפור של 'האפי קרוואן' מתחיל בתקופה הקורונה. במהלך הסגרים חיפשנו אפשרות לאפשר לאנשים לחוות חופש של באמת. מתוך הרצון לאפשר קצת נחת בתקופה של חוסר וודאות, החלטנו להקים את 'האפי קרוואן'. כיום 'האפ קרוואן' הינה חברה מובילה בתחום השכרות הקרוואנים בארץ. אנו מסייעים למאות לקוחות לחוות ולהנות מחופשה בלתי נשכחת בעזרת הקרוואנים המפנקים והנוחים שלנו.
למה דווקא אצלנו?

יחס אישי לכל לקוח

מכיוון שמדובר בסוכנות בוטיק להשכרת קרוואנים, הדש הוא על מתן שירות אישי. אנחנו דואגים שהלקוחות שלנו יקבלו את הקרוואנים נקיים ומצוחצחים- ממש כמו חדשים. אנחנו דואגים לשמור על קשר עם כל אחד מלקוחותינו. משלב בירור הזמינות והתאריכים, במהלך ליווי תכנון החופשה, וכמובן שבמהלך הטיול. אנו מספקים ללקוחותינו סיוע והסברים שמסייעים להם להנות מחווית חופשה חלומית ובלתי נשכחת. אנו משתדלים לתת מענה לכל בקשה אישית ומיוחדת לכל אחד מלקוחותינו.

מאות לקוחות מרוצים

עם מאות לקוחות מרוצים וממליצים, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. אנחנו רק מחכים שגם אתם תצטרפו למשפחת הלקוחות המאושרים שלנו!

קרוואנים בטיחותיים

אנו מציעים קרוואנים מהטובים והנוחים ביותר הקיימים בשוק המקומי והעולמי. מעבר לנוחות והפינוק, הקרוואנים שלנו הם בטיחותיים ביותר. אנו מדריכים את כל לקוחותינו כיצד לנהוג עם הקרוואן, איך להחנותו ולמה חשוב לשים לב. כך שהחופשה תהיה מהנה, כיפית, קלילה ובטיחותית!

נעם דהאן

מייסד החברה

“חברתנו עובדת עם לקוחות פרטיים וכן עם לקוחות עסקיים כמו עיריות, מפיקי אירועים, קבוצות טיול ועוד. מפיקי אירועים משתמשים בקרוואנים שלנו כמשרד בשטח עבורם, וכן כפתרון לינה לימי ההקמות והפירוקים. משפחות לוקחות קרוואנים מפנקים לחתונות שהם מקיימות בטבע. קבוצות טיולים יכולות לבנות טיולים ייחודיים בעזרת לינה בקרוואנים שלנו בכל נקודה בה הם בוחרים. 

מפיקים, ארגונים ועסקים הרוצים ליהנות משירות השכרת קרוואנים מפוארים, מפנקים ובטיחותיים מוזמנים ליצור אתנו קשר.

לקוחות פרטיים מוזמנים לבחור להם את הקרוואן האידיאלי, בתאריכים בו הם רוצים, ולהתחיל לתכנן לעצמם חופשה בלתי נשכחת משלהם.